Firma Rehberi
Eşin Group
Eşin Group
Firma Kategorisi: Emlak-İnşaat
Firma İl/İlçesi: Aydın / Didim
Firma Telefonu: (256) 811 02 02
Firma Cep Telefonu: (505) 722 77 00
Firma Faksı: (256) 811 02 38
Firma E-Posta Adresi: info@esingroup.com.tr
Firma Adresi: Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. No:243 Akbük Yolu Üzeri Didim - AYDIN
Firma Kayıt Tarihi: 16/04/2012
Firma Güncelleme Tarihi: 16/04/2012

Firma Açıklaması

Müşteri beğeni ve taleplerini dikkate alarak yolumuza devam ediyoruz..Mutlu ayrılan bir müşterinin en iyi reklam ve en iyi referans olduğunun bilincindeyiz.Sadece satarken değil ürün ve hizmetin siz değerli müşterilerimize ulaşmasından sonra da sizle olmaya devam ediyoruz.

SİZİN MUTLULUĞUNUZ BİZİM MUTLULUĞUMUZ SİZİN DERDİNİZ BİZİM DERDİMİZDİR.HER MÜŞTERİLERİMİZ AYNI ZAMANDA EŞİN GROUP AİLESİNİN BİRER FERDİDİR.

EŞİN GROUP YÖN.KUR.BŞK.
RIDVAN EŞİN

 
1978 Yılından beri iş hayatına yön veren Türkiye'nin güzide firmalarından biri olan Eşin Group bünyesinde,

Eşin İnşaat Ltd,
Didima Turizm ve Taşımacılık Ltd.,
Adiloğlu Gıda Ltd.,
Eşin Hukuk Bürosu ,
Eşin Yatırım ve Danışmanlık

firmaları ile aldığı emaneti taşımaya devam etmektedir.Hacı Adil Eşin tarafından temelleri atılan bu şirketler gurubu yeni neslin temsilcisi ve Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin tarafından günümüz şartlarına ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yoluna devam etmektedir.Gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında yaptığı çalışmalarla ismini uluslararası arenada duyurmuş saygın bir firmadır.Halka sunduğu bütün mal ve hizmetlerin arkasında durarak süreklilik ve memnuniyeti kendisine felsefe edinmiştir.

Eşin Group olarak Profesyonel ve Deneyimli Kadromuzla ilk günden bu güne kadar hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşaa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.
Biz, Eşin Group olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşaa etmeye; işlevsel ve estetik açıdan birebir örtüşen güvenli ve huzur dolu yuvalar kurmaya devam edeceğiz.

Harita Üzerindeki Yeri

Firmaya Ait İlanlar

Çağrı Merkezimizde çalışmak üzere, Personel-Eleman 16/04/2012 12:36

Design by Ayşegül ÖZBEY